Guido Paomehe koolitus – Motivatsioon ja Ajaplaneerimine 5.-15. oktoober 2025 Marokos

1499,00 

14 laos

✨Motivatsiooni on nii palju, aga ajaplaneerimisega on raskusi? Või oled hoopis ajaplaneerimises tugev, aga motivatsioonist jääb puudu? ✨
See koolitus on just Sulle!☺️
Koolituse eesmärk on:
👉🏼õppida väärtustama oma aega ja mõtlema, kuidas seda ressurssi tulemuslikult kasutada.
👉🏼leida praktilisi võimalusi oma senise ajakasutuse analüüsimiseks, muutuste tegemisteks ning selle kaudu endale seatud eesmärkideni jõudmiseks.
👉🏼tutvustada Sulle, kuidas tegutseda motiveeritult ja saavutada paremaid tulemusi.
👉🏼teha algust positiivsete muutustega nii oma suhtumises kui ka igapäevastes tegevustes.
👉🏼hakata tegutsema lähtudes sellest, mida ja kuidas suudad Sina ise mõjutada.
Koolituse jooksul tehakse nii iseseisvaid- kui ka grupitöid, arutletakse teemade üle ning kuulatakse konsultandi loengut. Tegemist on seminariga ja aktiivset osalemist soosiva keskkonnaga. Koolitusmaterjalid asuvad töövihikus, mida on mugav kasutada ka peale programmi lõppemist olulise meelde tuletamiseks.
Kuupäevad: 5.-15.oktoober 2025. Kui tellid koolituse oma meeskonnale/grupile, lepime kokku just sulle sobivad kuupäevad. 

Grupi suurus: maksimaalselt 14 inimest

Kuidas ma kohale saan? 

Kui reisikohad saavad täis, alustame lennupiletite soetamist ja anname sulle teada, et aeg on käes. Tavaliselt võtame lennupiletitele pakkumise oma müügipartnerilt ning kõik seiklejad, kellele pakkumine sobib, saavad antud hinnaga omale piletid hankida. Kellele ajad või hind ei sobi, võib piletid leida omal käel. Tavaliselt ostame piletid kõik koos, et saaksime korraga kohale, kuid saabuda võib ka eraldi. Tähtis on olla kokkulepitud ajaks õiges kohas! 

Hind sisaldab:

Guido Paomehe koolitust “Ajakasutus ja Motivatsioon”

✓ Kogu reisi korraldust ja kohapealset juhendamist koos meie eestikeelse reisijuhi ja kohaliku saatjaga

Transfeeri Marokos

✓ Ööbimist kahestes tubades kogu reisi vältel (riaadid, külalistemajad, hotell)

Hommiku ja lõunasööke kogu reisi vältel

Ekskursioone Agadiris, Ouarzazate, Cascades d´Ouzoudi

Rannamõnude nautimist 

Ham-ham’i (külasaun) külastust

Tutvumist kohalikega. Sõidame külla päris Maroko perele, kus toimub lõuna- või õhtusöök

Külastame kohalikku bazaari (turg)

✓ Külastame argaaniaõli ühistut, kus saame osta käsitööna valmistatud puhast argaanaiõli. 

Lisatasu eest:

  • Rahvusvahelised lennupiletid (alates 300 eurot inimene) (Lennupiletite leidmisega saame aidata)
  • Reisikindlustus
  • Õhtusöögid
  • Massaaž Ham-Hammis (10 eurot)
  • Majutus üheses toas (150 eurot inimene)
  • Sissepääsupiletid Marrakechis, tasuliste objektide külastusel. (Majorelle Garden, Bahia palee
  • Jootraha

 

Koolitusreisi korraldaja võib teha programmis muudatusi temast mitteolenevate asjaolude ilmnemisel, tingimusel, et koolitusreisi kvaliteet ja iseloom oluliselt ei muutu. Muudatusest teavitatakse Klienti koheselt.

PS! Kogu reisi vältel toimuvad igapäevaselt koolitused ja individuaalsed vestlused meie koolitaja Guidoga.

1. päev – Marrakech

Kohtume Marrakechis. Tegeleme enda sisse seadmisega majutuses ning seejärel suundume koos müstilisse õhtusse. Õhtusöögil restoranis saame omavahel tuttavaks ja räägime oma 10päevasest seiklusest. Majutuseks valime marokopärased traditsioonilised riaadid. Kasutame kõiki võimalusi, mida pakub reisi jooksul viibimine erinevates sihtpunktides ja situatsioonides, et iga päev midagi uut õppida!

2. päev – Marrakech – Cascades d´Ouzoudi – Marrakech

Peale hommikusööki suundume Cascades d´Ouzoudi juga imetlema, mis on 110 meetrit kõrge. Et joale alt üles vaadata saaks, tuleb meil laskuda umbes 100 meetrit ning pärast treppidest üles jalutada. Soovitame jalutuskäiguks jalga panna kinnised jalanõud, sest mida allapoole me jõuame, seda niiskemaks ja vesisemaks keskkond läheb. Joa lähedal on end sisse seadnud makaagid, kes kohe kindlasti tahaksid teiega tutvust tegema tulla ja ühisele pildile jääda.

3. päev – Marrakech Ouarzazate

Ouarzazate asub kõrgusel 1160 meetri kõrgusel mägede lõunas asuval alal. Ouarzazate lähistel, on Maroko üks kuulsamaid vaatamisväärsusi. Ühelt poolt on see UNESCO maailmapärandi nimekirja kantud imposantne pruunikaspunane keskaegne tsitadell suurepärane Araabia arhitektuuri näide, teiselt poolt aga üdini maaliline ja romantiline vaatepilt, millele lisavad lummust taustal kõrguvad mäed ja ümberringi laiuv kõrbemaastik. Ait Benhaddou’le on rahvusvahelist kuulsust toonud mitmed siin filmitud Hollywoodi kassahitid alates „Araabia Lawrence’ist” kuni „Gladiaatori” ja „Aleksandrini”. See paik on tuntud ka kui Maroko filmitööstuskeskus, sest Ourzazate’i lähistel asuvad suured Atlase filmistuudiod. Seal väntavad filme maailma suurimad kompaniid ning atraktsioonina on need avatud ka külastajatele. Külastame kahte muuseumi.

4. päevOuarzazateAgadir

Alustame sõitu Agadiri linna, mida peetakse Maroko kuurortlinnaks. See on riigi peamine päikese, liiva ja pubide sihtkoht, kuhu jääme mitmeks päevaks. Jõudes õhtul kohale, külastame lähedal kõrguvat mäge, mille otsast näeme ajaloolise 16. sajandi kasbahi asukohta ja kust avaneb imeline panoraamvaade Agadirile ja Atlandi ookeanile. Agadiris on aastas 300 päikeselist päeva, mis võimaldab seal ujuda aastaringselt. Talv on ebatavaliselt soe ja suvine kuumus ei ole kunagi rõhuv.

5.-8. päev .Agadir 

Koolitused, ekskursioonid, rannamõnud. Lähme turgudele ja ühel lõunasöögil külastame tõelist Maroko pere, kes pakub meile imemaitsvaid traditsioonilisi roogasid.

9. päev – Agadir – Essaouira – Marrakech  

Suundume maagilisse valgesse linna, mis on ümbritsetud vee ja liivaga. Essaouiras on valged majad, kollaste detailide ja siniste ustega. Linn on vaikne ja sõbralik ning on olnud kaubanduspunktiks juba peaaegu 3000 aastat. Linnana on see paik aga palju noorem – umbes 200 aastat. Valgete müüridega ümbritsetud linnas on oma sadam ja avatud ustega käsitööliste tänav. Lõunatame Essaouira maagilistel tänavatel. 

Naudime reisi viimast õhtusööki Djemaa El Fna väljaku peadpööritavas melus ja teeme viimased ostud, kel veel kohvris ruumi jagub.

10. päev – Marrakech ja koju sõit

 

Koolitusreisi korraldaja võib teha programmis muudatusi temast mitteolenevate asjaolude ilmnemisel, tingimusel, et koolitusreisi kvaliteet ja iseloom oluliselt ei muutu. Muudatusest teavitatakse Klienti koheselt.

Eesti kodanikud reisivad Marokosse viisavabalt.

Reisida saab kehtiva passiga! Pass peab kehtima vähemalt 6 kuud alates reisi kuupäevast.

Reisikorraldajal on õigus teha muudatusi päevakavas eeldusel, et reisi kvaliteet ei muutu.

Reis ei sobi osalise või täieliku liikumispuudega inimestele.  Eelnevalt konsulteerida meiega telefoni teel +372 5389 3636 või kirjutades koolitused@koolitusreisid.ee