Meist

Heleri Marokosse jõudmise lugu

Minu esmane kokkupuude Marokoga oli 2006. aastal. Ostsin nädalase reisipaketi ja läksin turistina Marokosse. Saatuse tahtel juhtus nii, et jäin sinna lausa kaheks nädalaks. Põhjuseks oli kohalik kellaaeg, mille tõttu jäin lennukist maha. Selle ühe lisa nädala jooksul käisin ringi erinevates imelistes paikades ja tekkis mõte, et sooviksin ka teistele neid kohti tutvustada. Mulle meeldib see vabadus, kui saan liikuda mööda kõrvaltänavaid, kus avaneb sihtkoha tegelik eluolu. Kogu selle nädala jooksul sain tuttavaks paljude kohalikega, kes tutvustasid mulle väga huvitavaid kohti, kuhu ise niisama ei satuks. Nüüdseks olen käinud Marokos juba mitmeid kordi ning olen leidnud endale toredad pered, kelle uksed on minu jaoks alati avatud, sest olen justkui nende pereliige. Juhtus ka minul, et idee seisis pikalt vaid minu peas, kuid suur tahe Marokos oma asja ajada, ei lasknud mul niisama istuma jääda. Võtsin ühendust oma Maroko tuttavatega, kes minu mõtet igati toetasid.

Sain aastate jooksul palju uusi teadmisi ja kogemusi ettevõtte juhtimise kohta ja kuidas kasutada oma potentsiaali tehes midagi, mis mind ja teisi õnnelikuks teeb. Tundsin, et nüüd on minu aeg ja nii sündis ettevõte Tamonte koolitusreisid.

Tutvu meie tubli meeskonnaga

juhatuse liige

Heleri Wazza

Tegevjuhina on tema südameasjaks ettevõtte igapäevane tulemuslik juhtimine ja arendamine. Usub, et koolitused väljaspool kontorit on miski, millega saab luua endale unustamatuid mälestusi ning oma tiimile asendamatu kogemustepagasi!

juhatuse liige

Alar Alu

Alar on kirglik hobikalamees. See on omamoodi haigus, kus kalastaja ei kontrolli oma elu vaid tema elu kontrollivad kalad. Kuid samas annab kalal käimine hea võimaluse looduses viibida ja puhata. Meie juhatuse liikmena hoolitseb ta seal maal kalastuse eest.

koolitaja

Guido Paomees

Guido on koolituste ja konsultatsioonidega tegelenud juba 18 aastat. Ta on EBSi korraline lektor ja EBS Teeninduse juhtimise arenguprogrammi koolitaja. Peamiselt teeb ta koolitusi teemadel: ajakasutus, müügi- ja meeskonnatöö ning eneseareng.

koolitaja

Ain Mihkelson

Meie vahva koolitaja Ain oskab erinevaid tehnikad, mis annavad Sulle elujõudu ja aitavad säilitada rahu raskematel aegadel. Ain jagab enda tehnikaid ja 13a jooksul kogutud teadmisi õnnelikuks inimeseks kasvamisest.

koolitaja

Gerly Puusepp

Meie teine armas koolitaja on Gerly, kelle eesmärk on inspireerida inimesi, tutvustada erinevaid praktikaid, õpetusi, raamatuid, mis aitavad Sind rikastada, et elada oma elu teadlikumalt. Ilmselt just sellepärast sattusin ma korraga õppima psühholoogiat ja Hiina meditsiini. Need toetavad teineteist ja aitavad saavutada parimaid tulemusi.

turundus

Ketlin Hamburg

Meie turundaja toetab meid igal hetkel oma lennukate ideede ja teadmistega. Hoolitseb selle eest, et just Sina kuuleksid meist ja meie koolitustest esimesena!

Maroko esindaja

Abdellah Wazza

Meie Maroko esindaja, kes hoolitseb selle eest, et koolitused mööduksid Sinu jaoks muretult ning meelepäraselt.

Muhe ja sõbralik bussijuht

Mohammed

Meie kena ja noor bussijuht, kellel silmad säravad ka siis, kui on ees pikad sõidud. Hoiab alati meeleolu üleval ning bussiroolis võtab vahel laulugi üles.

Raamatupidaja

Kristiine Veski

Teate seda inimest, kelle parim sõber on Excel. Kelle mõtted on struktureeritud, loogika raudne ja näeb võimalikud ohud ja võimalused juba kaugelt ära. Just selline on meie armas Raamatupidaja.