Meist

Heleri Marokosse jõudmise lugu

Minu esimene kokkupuude Marokoga oli 2006. aastal. Ostsin nädalase reisipaketi ja läksin turistina Marokosse. Saatuse tahtel juhtus nii, et jäin sinna lausa kaheks nädalaks. Põhjuseks oli kohalik kellaaeg, mille tõttu jäin lennukist maha. Selle ühe lisanädala jooksul käisin ringi erinevates imelistes paikades ja tekkis mõte neid kohti ka teistele eestlastele tutvustada.

Mulle meeldib see vabaduse, kui saan liikuda mööda kõrvaltänavaid, kus avaneb Maroko tegelik eluolu. Kogu selle nädala jooksul sain tuttavaks paljude kohalikega, kes tutvustasid mulle väga huvitavaid kohti, kuhu turistina niisama ei satu.

Aastate jooksul olen Marokos käinud juba mitmeid kordi ja leidnud endale toredad pered, kelle uksed on minu jaoks alati avatud, sest olen neile justkui pereliige.

Mõtet reiside korraldamisest mõlgutasin oma peas pikalt. Suur tahe Marokos oma asja ajada, ei lasknud mul niisama istuma jääda. Võtsin ühendust oma Maroko tuttavatega, kes toetasid minu mõtet igati.

Olen aastate jooksul omandanud rohkelt uusi teadmisi ja kogemusi ettevõtte juhtimise kohta ning avastanud, kuidas kasutada oma potentsiaali tehes midagi, mis mind ja teisi tõeliselt õnnelikuks teeb. Tundsin, et nüüd on minu aeg ja nii sündiski ettevõte Tamonte koolitusreisid.

Tutvu meie tubli meeskonnaga

Reisijuht ja juhatuse liige

Heleri Wazza

Tegevjuhina on tema südameasjaks ettevõtte igapäevane tulemuslik juhtimine ja arendamine. Heleri usub, et koolitused väljaspool kontorit on miski, millega saab luua  unustamatuid mälestusi ning anda oma tiimile asendamatu kogemustepagasi!

Reisijuht ja juhatuse liige

Alar Alu

Alar on kirglik hobikalamees. See on omamoodi haigus, kus kalastaja ei kontrolli oma elu, vaid tema elu kontrollivad kalad. Samas annab kalal käimine hea võimaluse puhata ja looduses viibida. Meie juhatuse liikmena hoolitseb ta Marokos kalastusreiside eest.

koolitaja

Guido Paomees

Guido on koolituste ja konsultatsioonidega tegelenud juba 18 aastat. Ta on EBSi korraline lektor ja EBS Teeninduse juhtimise arenguprogrammi koolitaja. Peamiselt koolitab ta  ajakasutuse, müügi- ja meeskonnatöö ning enesearengu teemadel.

koolitaja

Ain Mihkelson

Meie vahva koolitaja Ain tunneb väga erinevaid tehnikad, mis annavad Sulle elujõudu ja aitavad säilitada rahu ka raskematel aegadel. Ain jagab oma koolitustel tehnikaid ja 13 aasta jooksul kogutud teadmisi õnnelikuks inimeseks kasvamisest.

koolitaja

Gerly Puusepp

Meie koolitaja Gerly eesmärk on inspireerida inimesi, tutvustada erinevaid praktikaid, õpetusi ja raamatuid, mis rikastavad Sind ning aitavad elada oma elu teadlikumalt. Ilmselt just sellepärast sattus ta üheaegselt õppima nii psühholoogiat kui Hiina meditsiini – need toetavad teineteist ja aitavad saavutada parimaid tulemusi.

Raamatupidaja

Kristiine Veski

Teate inimest, kelle parim sõber on Excel, kelle mõtted on struktureeritud, loogika raudne ning kes näeb võimalikud ohud ja võimalused juba kaugelt ära. Just selline on meie armas Kristiine.

Maroko esindaja

Abdellah Wazza

Meie Maroko esindaja, kes hoolitseb selle eest, et kogu reis mööduks Sinu jaoks muretult ning meelepäraselt. Abdellahil on ka põnev seos Eestiga. 

Muhe ja sõbralik bussijuht

Mohammed

Meie kena ja noor bussijuht, kellel silmad säravad ka siis, kui on ees pikad sõidud. Hoiab alati meeleolu üleval ning bussiroolis võtab vahel laulugi üles.