Gerly Puusepa koolitus – Suhe Partneriga – Suhe iseeendaga Markokos 16.oktoober -25.oktoober

1699,00 

14 laos

Lisainfo

Kutsume sind teekonnale mis ei pruugi olla kerge, aga ületab kõik ootused!

Kuidas elada täielikult rahuldust pakkuvat elu? Mis on suhe? Mis on kooselu? Kas see hõlmab vaid meest ja naist?

Kindlasti tead ütlust: mis sees, see väljas, mis üleval, see all. See on vaimse maailma väljendus – kui tasakaalus me oleme enda sees, nii tasakaalus on ka kõik meie ümber.

Me teame elu rütmi – esmalt on armumine ja kõik on justkui seitsmendas taevas. Millalgi hakkab tekkima rutiin ja me oleme rahul. Kui aga rutiin kestab juba pikemalt hakkab tekkima rahulolematus. Hakkame enesele märkamatult võrdlema – mis oli enne, mis on nüüd, mis on teistel ja minul ei ole, mida või kuidas ma tahaks, aga ei tule või ei õnnestu ja elu hakkab liikuma tumedamate toonide poole. Oluline on tekkivate emotsioonidega mitte kaasa minna. Asjas, hetkes, situatsioonis teadlikuks jääda. Rahus, keskmes püsida.

Kohalolu on samasugune harjumus nagu iga teinegi. See võib olla sinu jaoks lihtsalt uut tüüpi harjumus, mis tuleb omandada, nagu kunagi õppisid käimist, jalgrattaga sõitmist, auto juhtimist, ametit…

Kui soovid muuta/muutuda, siis see on võimalik, kõik on võimalik, sul lihtsalt puuduvad hetkel teadmised, oskused kuidas või mida teha. See on see mida tahame sulle pakkuda. Ja mitte kuiva teoreetilise loengu näol, vaid käärime käised üles ja asume kohe praktiliste tegevuste juurde. Kui oled tüdinud ootamast ja oled valmis kohe härjal sarvist haarama, siis tule kaasa.

Pakume sulle sinu enda kogemustele tuginevat õppimist. Sinu elu keerdkäigud on sinu parim õppematerjal, sinu kergeim viis omandada uusi harjumusi, valida uut teed, muuta oma elu, muuta mida iganes sa soovid.

Võtmeküsimused on: kus ma oma elus olen? Kus ma tahan olla? Kuidas sinna liikuda?