Gerly Puusepa koolitus – Suhe Partneriga – Suhe iseeendaga Markokos 2024

1699,00 

14 laos

Kutsume sind teekonnale mis ei pruugi olla kerge, aga ületab kõik ootused!

Kuidas elada täielikult rahuldust pakkuvat elu? Mis on suhe? Mis on kooselu? Kas see hõlmab vaid meest ja naist?

Kindlasti tead ütlust: mis sees, see väljas, mis üleval, see all. See on vaimse maailma väljendus – kui tasakaalus me oleme enda sees, nii tasakaalus on ka kõik meie ümber.

Me teame elu rütmi – esmalt on armumine ja kõik on justkui seitsmendas taevas. Millalgi hakkab tekkima rutiin ja me oleme rahul. Kui aga rutiin kestab juba pikemalt hakkab tekkima rahulolematus. Hakkame enesele märkamatult võrdlema – mis oli enne, mis on nüüd, mis on teistel ja minul ei ole, mida või kuidas ma tahaks, aga ei tule või ei õnnestu ja elu hakkab liikuma tumedamate toonide poole. Oluline on tekkivate emotsioonidega mitte kaasa minna. Asjas, hetkes, situatsioonis teadlikuks jääda. Rahus, keskmes püsida.

Kohalolu on samasugune harjumus nagu iga teinegi. See võib olla sinu jaoks lihtsalt uut tüüpi harjumus, mis tuleb omandada, nagu kunagi õppisid käimist, jalgrattaga sõitmist, auto juhtimist, ametit…

Kui soovid muuta/muutuda, siis see on võimalik, kõik on võimalik, sul lihtsalt puuduvad hetkel teadmised, oskused kuidas või mida teha. See on see mida tahame sulle pakkuda. Ja mitte kuiva teoreetilise loengu näol, vaid käärime käised üles ja asume kohe praktiliste tegevuste juurde. Kui oled tüdinud ootamast ja oled valmis kohe härjal sarvist haarama, siis tule kaasa.

Pakume sulle sinu enda kogemustele tuginevat õppimist. Sinu elu keerdkäigud on sinu parim õppematerjal, sinu kergeim viis omandada uusi harjumusi, valida uut teed, muuta oma elu, muuta mida iganes sa soovid.

Võtmeküsimused on: kus ma oma elus olen? Kus ma tahan olla? Kuidas sinna liikuda?

Grupi suurus: max 14 inimest

Kuidas ma kohale saan? 

Kui reisikohad saavad täis, alustame lennupiletite soetamist ja anname sulle teada, et aeg on käes. Tavaliselt võtame lennupiletitele pakkumise oma müügipartnerilt ning kõik seiklejad, kellele pakkumine sobib, saavad antud hinnaga omale piletid hankida. Kellele ajad või hind ei sobi, saab muidugi omal käel piletid leida. Tavaliselt ostame piletid kõik koos, et saaksime korraga kohale, kuid midagi pole viga ka eraldi saabumisel. Tähtis on olla kokkulepitud ajaks õiges kohas!

 

Hind Sisaldab:

Suhe partneriga – suhe iseendaga  – Gerly Puusepp

✓Kogu reisi korraldus ja kohapealne juhendamine koos meie eestikeelse reisijuhiga ja kohaliku saatjaga

Transfeer Marokos kogu reisi jooksul

✓ööbimised kogu reisi jooksul (riaadid, külalistemajad, hotell, telk) kahesed toad

majutus koos hommiku ja lõunasöögiga kogu reisi vältel

✓ Sahharas on berberi pidulik õhtu ja hommikusöök , majutus telgis, ekskursiooni transport Kaamel

✓ kaks õhtusööki. 

ekskursioonid Fez, Ouarzazate, Ouzoud.

Külastame kohaliku bazaar (turg)

Lisatasu eest:

 • Rahvusvahelisi lennupileteid (al.300 eur/in) (Lennupiletitega võime aidata, kes soovib)
 • Reisikindlustus
 • Õhtusöök
 • Majutus üheses toas 150 eur/in
 • Sissepääsupileteid Marrakechis, tasuliste objektide külastusel. (Majorelle Garden, Bahia palee
 • Jootraha

 

Koolitusreisi korraldaja võib teha programmis muudatusi temast mitteolenevate asjaolude ilmnemisel, tingimusel, et koolitusreisi kvaliteet ja iseloom oluliselt ei muutu. Muudatusest teavitatakse Klienti koheselt.

 1. päev Fes

Kohtume Maroko kultuuri- ja vaimse pealinnaga Fesis. Esimesel päeval tegeleme sellega, et ennast majutada ning õhtul suundume koos müstilisse õhtusse. Õhtusöök toimub restoranis, kus tutvume ja räägime oma 10 päevasest seiklusest. Majutuseks valime marokopärased traditsioonilised riaadid.  Kasutame ära kõiki võimalusi, mida pakub reisi jooksul viibimine erinevates sihtpunktides ja situatsioonides – iga päev on midagi õppida

 1. Päev Fes

Peale hommikusööki suundume Fez’i vanalinna ja avastame UNESCO maailmapärandi nimekirja kuuluvat linna koos kohalik giidiga (inglise keeles). Ekskursioon toimub Fesi ajaloolistes paikades. Mööda väikseid labürint tänavaid jalutades kiikame, kuidas värvitakse kaameli nahkasid, toksitakse väikse haamrikesega hõbekandikule mustreid sisse, kootakse imeilusaid salle ja külastame maailma vanimat ülikooli. Käime parkimistöökojas, mis on Fezi kuulsaim vaatamisväärsus. See kogemus on ebatavaline, kuid võimaldab teil näha mitmeid Maroko asukohti, mis on ajas tagasi läinud. 

3.-4. päev Merzouga 

Suundume Sahhaarasse, kus oleme kaks päeva. Meie teekond Sahhaara avarustesse viib meid veetlevasse Merzouga oaasi kõrbedüünide serval, mille võrratu päikeseloojang meid õhtusse saadab. Õhtusöök ja ööbimine kõrbe telkhotellis. Meie Sahhaara kõrbe reisil on kaamlitransport ja sõidame mööda liivadüüne. Merzouga on umbes 50 kilomeetri kaugusel Alžeeria piirist. 

Järgmise päeva hommikul läheme päikesetõusu vaatama, seejärel suundume hotelli sööma. Enne järgmise seikluse alustamist on aeg lõõgastuda ja nautida Sahhaara atmosfääri. Kuid ei tohi unustada, et meil on koolitus Suhe partneriga – Suhe iseendaga

 

 1. päev Kalaat Mgouna 

Peale hommikusööki sõit edasi Kalaat Mgouna, mis asub Atlase jalamil, Dadesi jõe lähedal. Seal kasvatatakse roose, mis õitsevad aprillist juunini. See on täiendav põllukultuur kohalikele inimestele, kes teevad hekke, et piiritleda viljapuuaedade krunte. Roosivesi on Marokos väga kallis kaup, mida kasutatakse mitte ainult selle lõhna vaid ka traditsioonilise köögi jaoks. Selle hinna põhjus on tingitud asjaolust, et 4200 km ulatuses roosi hekkidega, saab toota ainult 1400 liitrit toodet. 

 1. päev Ouarzazate

Ouarzazate asub kõrgusel 1160 meetri kõrgusel (3910 jalga) kõrgtasaplatsi mägede lõunas asuval alal. Ouarzazate lähistel on Maroko üks kuulsamaid vaatamisväärsusi. Ühelt poolt on see UNESCO maailmapärandi nimekirja kantud imposantne pruunikaspunane keskaegne tsitadell suurepärane Araabia arhitektuuri näide, teiselt poolt aga üdini maaliline ja romantiline vaatepilt, millele lisavad lummust taustal kõrguvad mäed ja ümberringi laiuv kõrbemaastik. Külastame 11. sajandist pärit Ait Benhaddou, millele on rahvusvahelist kuulsust toonud mitmed seal filmitud Hollywoodi kassahitid alates „Araabia Lawrence’ist” kuni „Gladiaatori” ja „Aleksandrini”. See paik on tuntud kui Maroko filmitööstuskeskus, sest Ourzazate’i lähistel asuvad suured Atlase filmistuudiod. Seal väntavad filme maailma suurimad kompaniid ning atraktsioonina on need avatud ka külastajatele. Külastame kahte erinevat muuseumi. 

7.-9. päev Marrakech

Peale hommikusööki suundume Cascades d´Ouzoudi juga imetlema, mis on 110 m kõrge. Et joale alt üles vaadata saaks, tuleb meil laskuda ca 100 m ning pärast treppidest üles jalutada. Soovitame jalutuskäiguks jalga panna kinnised jalanõud, sest mida allapoole me jõuame, seda niiskemaks ja vesisemaks keskkond läheb. Joa lähedal on end sisse seadnud makaagid, kes kohe kindlasti tahaksid teiega tutvust tegema tulla ja ühisele pildile jääda. 

Koutoubia mošee, oliivisaludega ümbritsetud Manara paviljon, Saadi sultanite hauakambrid, Bahia palee, El Badi palee ja Majorelle aiad on vaid mõned paigad, mis on hommikuse seikluse keskmes. Naudime viimast õhtusööki Djemaa El Fna väljaku peadpööritavas melus  ja teeme viimaseid ostlemisi, kel veel kohvris ruumi jagub. Lõpetame oma reisi ja igaüks saab endale vajaliku reisilt kaasa haarata. 

 1. päev Marrakech ja koju sõit

 

Koolitusreisi korraldaja võib teha programmis muudatusi temast mitteolenevate asjaolude ilmnemisel, tingimusel, et koolitusreisi kvaliteet ja iseloom oluliselt ei muutu. Muudatusest teavitatakse Klienti koheselt.

Eesti kodanikule on Marokos reisimine viisavaba.

Reisida saab kehtiva passiga! Pass peab kehtima vähemalt 6 kuud alates reisi kuupäevast.

Reisikorraldajal on õigus teha muudatusi päevakavas eeldusel, et reisi kvaliteet ei muutu.

Reis ei sobi osalise või täieliku liikumispuudega inimestele.  Eelnevalt konsulteerida meiega kas telefoni teel +372 5389 3636 või kirjuta meile koolitused@koolitusreisid.ee