Gerly Puusepa koolitus – Suhe Partneriga – Suhe iseeendaga Marokos 2024

1699,00 

14 laos

Kutsume sind teekonnale mis ei pruugi olla kerge, aga ületab kõik ootused!

Kuidas elada täielikult rahuldust pakkuvat elu? Mis on suhe? Mis on kooselu? Kas see hõlmab vaid meest ja naist?

Kindlasti tead ütlust: mis sees, see väljas, mis üleval, see all. See on vaimse maailma väljendus – kui tasakaalus me oleme enda sees, nii tasakaalus on ka kõik meie ümber.

Me teame elu rütmi – esmalt on armumine ja kõik on justkui seitsmendas taevas. Millalgi hakkab tekkima rutiin ja me oleme rahul. Kui aga rutiin kestab juba pikemalt hakkab tekkima rahulolematus. Hakkame enesele märkamatult võrdlema – mis oli enne, mis on nüüd, mis on teistel ja minul ei ole, mida või kuidas ma tahaks, aga ei tule või ei õnnestu ja elu hakkab liikuma tumedamate toonide poole. Oluline on tekkivate emotsioonidega mitte kaasa minna. Asjas, hetkes, situatsioonis teadlikuks jääda. Rahus, keskmes püsida.

Kohalolu on samasugune harjumus nagu iga teinegi. See võib olla sinu jaoks lihtsalt uut tüüpi harjumus, mis tuleb omandada, nagu kunagi õppisid käimist, jalgrattaga sõitmist, auto juhtimist, ametit…

Kui soovid muuta/muutuda, siis see on võimalik, kõik on võimalik, sul lihtsalt puuduvad hetkel teadmised, oskused kuidas või mida teha. See on see mida tahame sulle pakkuda. Ja mitte kuiva teoreetilise loengu näol, vaid käärime käised üles ja asume kohe praktiliste tegevuste juurde. Kui oled tüdinud ootamast ja oled valmis kohe härjal sarvist haarama, siis tule kaasa.

Pakume sulle sinu enda kogemustele tuginevat õppimist. Sinu elu keerdkäigud on sinu parim õppematerjal, sinu kergeim viis omandada uusi harjumusi, valida uut teed, muuta oma elu, muuta mida iganes sa soovid.

Võtmeküsimused on: kus ma oma elus olen? Kus ma tahan olla? Kuidas sinna liikuda?

Kuupäev: Kuupäev tapsustamisel 

Grupi suurus: max 14 inimest

Kuidas ma kohale saan? 

Kui reisikohad saavad täis, alustame lennupiletite soetamist ja anname sulle teada, et aeg on käes. Tavaliselt võtame lennupiletitele pakkumise oma müügipartnerilt ning kõik seiklejad, kellele pakkumine sobib, saavad antud hinnaga omale piletid hankida. Kellele ajad või hind ei sobi, saab muidugi omal käel piletid leida. Tavaliselt ostame piletid kõik koos, et saaksime korraga kohale, kuid midagi pole viga ka eraldi saabumisel. Tähtis on olla kokkulepitud ajaks õiges kohas!

 

Hind Sisaldab:

Suhe partneriga – suhe iseendaga  – Gerly Puusepp

✓Kogu reisi korraldus ja kohapealne juhendamine koos meie eestikeelse reisijuhiga ja kohaliku saatjaga

Transfeer Marokos,

✓ööbimised kogu reisi jooksul (riaadid, külalistemajad, hotell) kahesed toad

majutus koos hommiku ja lõunasöögiga kogu reisi vältel

ekskursioonid Agadiris, Ouarzazate, Cascades d´Ouzoudi

Rannamõnude nautimist 

Ham-ham (külasaun)

Tutvume kohalikega ja sõidame külla päris Maroko perele, kus toimub lõunasöök

Külastame kohalikku bazaari (turg)

✓ Külastame argaaniaõli ühistut, kus saame osta käsitööna valmistatud puhast argaaniõli. 

 

Lisatasu eest:

 • Rahvusvahelisi lennupileteid (al.300 eur/in) (Lennupiletitega võime aidata, kes soovib)
 • Reisikindlustus
 • Õhtusöök,
 • Ham-Hammis Massaž 10 eur
 • Majutus üheses toas 150 eur/in
 • Sissepääsupileteid Marrakechis, tasuliste objektide külastusel. (Majorelle Garden, Bahia palee
 • Jootraha

 

Koolitusreisi korraldaja võib teha programmis muudatusi temast mitteolenevate asjaolude ilmnemisel, tingimusel, et koolitusreisi kvaliteet ja iseloom oluliselt ei muutu. Muudatusest teavitatakse Klienti koheselt.

PS! Kogu reisi vältel toimuvad igapäevaselt koolitused ja individuaalsed vestlused meie koolitaja Gerlyga.

 

 1. päev – Marrakech

Kohtume Marrakechis. Tegeleme enda sisse seadmisega majutuses ning seejärel suundume koos müstilisse õhtusse. Õhtusöök toimub restoranis, kus tutvume ja räägime oma 10 päevasest seiklusest. Majutuseks valime marokopärased traditsioonilised riaadid.  

 1. päev – Marrakech – Cascades d´Ouzoudi – Marrakech

Peale hommikusööki suundume Cascades d´Ouzoudi juga imetlema, mis on 110 m kõrge. Et joale alt üles vaadata saaks, tuleb meil laskuda ca 100 m ning pärast treppidest üles jalutada. Soovitame jalutuskäiguks jalga panna kinnised jalanõud, sest mida allapoole me jõuame, seda niiskemaks ja vesisemaks keskkond läheb. Joa lähedal on end sisse seadnud makaagid, kes kohe kindlasti tahaksid teiega tutvust tegema tulla ja ühisele pildile jääda. 

 1. päev – Marrakech Ouarzazate

Ouarzazate asub kõrgusel 1160 meetri kõrgusel (3910 jalga) kõrgtasaplatsi mägede lõunas asuval alal. Ouarzazate lähistel, on Maroko üks kuulsamaid vaatamisväärsusi. Ühelt poolt on see UNESCO maailmapärandi nimekirja kantud imposantne pruunikaspunane keskaegne tsitadell suurepärane Araabia arhitektuuri näide, teiselt poolt aga üdini maaliline ja romantiline vaatepilt, millele lisavad lummust taustal kõrguvad mäed ja ümberringi laiuv kõrbemaastik. Ait Benhaddou’le on rahvusvahelist kuulsust toonud mitmed siin filmitud Hollywoodi kassahitid alates „Araabia Lawrence’ist” kuni „Gladiaatori” ja „Aleksandrini”.Ta on tuntud ka kui Maroko filmitööstuskeskus, sest Ourzazate’i lähistel asuvad suured Atlase filmistuudiod. Seal väntavad filme maailma suurimad kompaniid ning atraktsioonina on need avatud ka külastajatele. Külastame kahte erinevat muuseumi.

 

 1. päevOuarzazateAgadir

Alustame sõitu Agadiri linna, mida peetakse Maroko kuurortlinnaks. See on riigi peamine päikese, liiva ja pubide sihtkoht, kuhu me jääme mitmeks päevaks. Jõudes õhtul kohale, külastame kõrguvat mäge, mille otsast näeme ajaloolise 16. saj kasbahi asukohta ja kus avaneb imeline panoraamvaade Agadirile ja Atlandi ookeanile. Agadiris  on aastas 300 päev päikest, mis võimaldab ujuda aastaringselt. Talv on ebatavaliselt soe ja suvine kuumus ei ole kunagi rõhuv.

 

5.-8. päev .Agadir 

Koolitused, ekskursioonid, rannamõnud. Lähme turgudele ja ühel lõunasöögi ajal läheme külla ühele tõelisele Maroko perele, kes pakub meile imemaitsvat Maroko traditsioonidega lõunat.

 1. päev – Agadir – Essaouira – Marrakech  

Suundume  maagilisse valgesse linna, mis on ümbritsetud vee ja liivaga. Essaouiras on valged majad, kollaste detalidega ja siniste ustega. Linn on vaikne ja sõbralik. Linn on kaubanduspunktiks olnud peaaegu 3000 aastat. Kuid linnana on ta palju noorem u. 200 aastat. Valgete müüridega ümbritsetud linnas on oma sadama ja avatud uste taga töötavate käsitööliste tänav. Lõunatame Essaouira maagilistel tänavatel. 

Naudime viimast õhtusööki Djemaa El Fna väljaku peadpööritavas melus  ja teeme viimaseid ostlemisi, kel veel kohvris ruumi jagub. Lõpetame oma reisi ja igaüks saab endale vajaliku reisilt kaasa haarata.

 1. päev – Marrakech ja koju sõit

 

Koolitusreisi korraldaja võib teha programmis muudatusi temast mitteolenevate asjaolude ilmnemisel, tingimusel, et koolitusreisi kvaliteet ja iseloom oluliselt ei muutu. Muudatusest teavitatakse Klienti koheselt.

Eesti kodanikule on Marokos reisimine viisavaba.

Reisida saab kehtiva passiga! Pass peab kehtima vähemalt 6 kuud alates reisi kuupäevast.

Reisikorraldajal on õigus teha muudatusi päevakavas eeldusel, et reisi kvaliteet ei muutu.

Reis ei sobi osalise või täieliku liikumispuudega inimestele.  Eelnevalt konsulteerida meiega kas telefoni teel +372 5389 3636 või kirjuta meile koolitused@koolitusreisid.ee