Guido koolitus – Motivatsioon ja Ajaplaneerimine Marokos 2024

1799,00 

14 laos

✨Motivatsiooni on nii palju, aga ajaplaneerimisega on raskusi? Või oled hoopis ajaplaneerimises tugev, aga motivatsioonist jääb puudu? ✨
See koolitus on just sulle!☺️
Koolituse eesmärk on:
👉🏼õppida väärtustama oma aega ja mõtlema, kuidas seda ressurssi tulemuslikult kasutada.
👉🏼leida praktilisi võiamlus oma senise ajakasutuse analüüsimiseks, muutuste tegemisteks ning selle kaudu endale seatud eesmärkideni jõudmiseks
👉🏼tutvustada sulle, kuidas tegutseda motiveeritult ja saavutada paremaid tulemusi.
👉🏼teha algust positiivsete muutustega nii oma suhtumises kui ka igapäevastes tegevustes.
👉🏼hakata tegutsema lähtudes sellest, mida ja kuidas suudad sina ise mõjutada
Koolituse jooksul tehakse nii iseseisvaid- kui ka grupitöid, arutletakse teemade üle ning kuulatakse konsultandi loengut. Tegemist on seminariga ja aktiivset osalemist soosiva keskkonnaga. Kasutatav mapp on töövihik, mida on mugav kasutada ka peale programmi lõppemist oluliste „tükkide“ meelde tuletamiseks.

Kuupäev: Kuupäevad täpsustamisel 

Grupi suurus: max 14 inimest

Kuidas ma kohale saan? 

Kui reisikohad saavad täis, alustame lennupiletite soetamist ja anname sulle teada, et aeg on käes. Tavaliselt võtame lennupiletitele pakkumise oma müügipartnerilt ning kõik seiklejad, kellele pakkumine sobib, saavad antud hinnaga omale piletid hankida. Kellele ajad või hind ei sobi, saab muidugi omal käel piletid leida. Tavaliselt ostame piletid kõik koos, et saaksime korraga kohale, kuid midagi pole viga ka eraldi saabumisel. Tähtis on olla kokkulepitud ajaks õiges kohas! 

Hind Sisaldab:

Ajakasutus ja Motivatsioon  – Guido Paomees

✓ Kogu reisi korraldus ja kohapealne juhendamine koos meie eestikeelse reisijuhiga ja kohaliku saatjaga

Transfeer Marokos, ööbimised kogu reisi jooksul (riaadid, külalistemajad, hotell) kahesed toad

majutus koos hommiku ja lõunasöögiga kogu reisi vältel

ekskursioonid Agadiris, Ouarzazate, Cascades d´Ouzoudi

Rannamõnude nautimist 

Ham-ham (külasaun)

Tutvume kohalikega ja sõidame külla päris Maroko perele, kus toimub lõuna või õhtusöök

Külastame kohaliku bazaar (turg)

✓ Külastame argaaniaõli ühistut, kus saame osta käsitöönavalmistatud puhast argaaniõli. 

Lisatasu eest:

 • Rahvusvahelisi lennupileteid (al.300 eur/in) (Lennupiletitega võime aidata, kes soovib)
 • Reisikindlustus
 • õhtusöök,
 • Ham-Hammis Massaaž 10 eur
 • majutus üheses toas 150 eur/in
 • sissepääsupileteid Marrakechis, tasuliste objektide külastusel. (Majorelle Garden, Bahia palee
 • Jootraha

 

Koolitusreisi korraldaja võib teha programmis muudatusi temast mitteolenevate asjaolude ilmnemisel, tingimusel, et koolitusreisi kvaliteet ja iseloom oluliselt ei muutu. Muudatusest teavitatakse Klienti koheselt.

PS! Kogu reisi vältel toimuvad igapäevaselt koolitused ja individuaalsed vestlused meie koolitaja Guidoga.

 

 1. päev – Marrakech

Kohtume Marrakechis. Tegeleme enda sisse seadmisega majutuses ning seejärel suundume koos müstilisse õhtusse. Õhtusöök toimub restoranis, kus tutvume ja räägime oma 10 päevasest seiklusest. Majutuseks valime marokopärased traditsioonilised riaadid. Kasutame ära kõiki võimalusi, mida pakub reisi jooksul viibimine erinevates sihtpunktides ja situatsioonides – iga päev on midagi õppida

 1. päev – Marrakech – Cascades d´Ouzoudi – Marrakech

Peale hommikusööki suundume Cascades d´Ouzoudi juga imetlema, mis on 110 m kõrge. Et joale alt üles vaadata saaks, tuleb meil laskuda ca 100 m ning pärast treppidest üles jalutada. Soovitame jalutuskäiguks jalga panna kinnised jalanõud, sest mida allapoole me jõuame, seda niiskemaks ja vesisemaks keskkond läheb. Joa lähedal on end sisse seadnud makaagid, kes kohe kindlasti tahaksid teiega tutvust tegema tulla ja ühisele pildile jääda.

 

 1. päev – Marrakech Ouarzazate

Ouarzazate asub kõrgusel 1160 meetri kõrgusel (3910 jalga) kõrgtasaplatsi mägede lõunas asuval alal. Ouarzazate lähistel, on Maroko üks kuulsamaid vaatamisväärsusi. Ühelt poolt on see UNESCO maailmapärandi nimekirja kantud imposantne pruunikaspunane keskaegne tsitadell suurepärane Araabia arhitektuuri näide, teiselt poolt aga üdini maaliline ja romantiline vaatepilt, millele lisavad lummust taustal kõrguvad mäed ja ümberringi laiuv kõrbemaastik. Ait Benhaddou’le on rahvusvahelist kuulsust toonud mitmed siin filmitud Hollywoodi kassahitid alates „Araabia Lawrence’ist” kuni „Gladiaatori” ja „Aleksandrini”.Ta on tuntud ka kui Maroko filmitööstuskeskus, sest Ourzazate’i lähistel asuvad suured Atlase filmistuudiod. Seal väntavad filme maailma suurimad kompaniid ning atraktsioonina on need avatud ka külastajatele. Külastame kahte erinevat muuseumi.

 

 1. päevOuarzazateAgadir

Alustame sõitu Agadiri linna, mida peetakse Maroko kuurortlinnaks. See on riigi peamine päikese, liiva ja pubide sihtkoht, kuhu me jääme mitmeks päevaks. Jõudes õhtul kohale, külastame kõrguvat mäge, mille otsast näeme ajaloolise 16. saj kasbahi asukohta ja kus avaneb imeline panoraamvaade Agadirile ja Atlandi ookeanile. Agadiris  on aastas 300 päev päikest, mis võimaldab ujuda aastaringselt. Talv on ebatavaliselt soe ja suvine kuumus ei ole kunagi rõhuv.

 

5.-8. päev .Agadir 

Koolitused, ekskursioonid, rannamõnud. Lähme turgudele ja ühel lõunasöögi ajal läheme külla ühele tõelisele Maroko perele, kes pakub meile imemaitsvat Maroko traditsioonidega lõunat.

 1. päev – Agadir – Essaouira – Marrakech  

Suundume  maagilisse valgesse linna, mis on ümbritsetud vee ja liivaga. Essaouiras on valged majad, kollaste detalidega ja siniste ustega. Linn on vaikne ja sõbralik. Linn on kaubanduspunktiks olnud peaaegu 3000 aastat. Kuid linnana on ta palju noorem u. 200 aastat. Valgete müüridega ümbritsetud linnas on oma sadama ja avatud uste taga töötavate käsitööliste tänav. Lõunatame Essaouira maagilistel tänavatel. 

Naudime viimast õhtusööki Djemaa El Fna väljaku peadpööritavas melus  ja teeme viimaseid ostlemisi, kel veel kohvris ruumi jagub. Lõpetame oma reisi ja igaüks saab endale vajaliku reisilt kaasa haarata.

 1. päev – Marrakech ja koju sõit

 

Koolitusreisi korraldaja võib teha programmis muudatusi temast mitteolenevate asjaolude ilmnemisel, tingimusel, et koolitusreisi kvaliteet ja iseloom oluliselt ei muutu. Muudatusest teavitatakse Klienti koheselt.

Eesti kodanikule on Marokos reisimine viisavaba.

Reisida saab kehtiva passiga! Pass peab kehtima vähemalt 6 kuud alates reisi kuupäevast.

Reisikorraldajal on õigus teha muudatusi päevakavas eeldusel, et reisi kvaliteet ei muutu.

Reis ei sobi osalise või täieliku liikumispuudega inimestele.  Eelnevalt konsulteerida meiega kas telefoni teel +372 5389 3636 või kirjuta meile koolitused@koolitusreisid.ee